Літня шина Petlas Elegant PT311 175/65 R14 82T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Elegant PT311 175/65 R14 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Elegant PT311 175/65 R14 82T
Усі ціни 33 →Шина Petlas Elegant PT311 175/65 R14 82T | 1 650 грн. |
Petlas Elegant PT311 175/65 R14 82T | 1 697 грн. |
Petlas Elegant PT311 175/65 R14 82T | 1 882 грн. |
Petlas Elegant PT311 (175/65R14 82T) | 1 701 грн. |
Летние шины Petlas Elegant PT311 175/65 R14 82T 1000288795 | 1 772 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →