Кухонний комбайн Kenwood MultiOne KHH300WH білий
Відео 2Фото 9 |
Kenwood MultiOne KHH300WH білий |
|
Універсальний кухонний помічник, що поєднує в собі функції кухонного комбайна, стаціонарного міксери, м'ясорубки соковитискачі. Працювати як міксер пристрою дають змогу 3 спеціальні насадки: гак для замісу тіста, віничок для збивання повітряних сумішей з яєць, вершків, К-образна насадка — для рідкого тіста. Висока ефективність роботи досягається завдяки планетарному руху насадок в 5-ти швидкісних режимах + імпульсному і турборежимі.
Працювати в якості кухонного комбайна з функцією м'ясорубки Kenwood KHH 300 MultiOne дають змогу спеціальний ніж з нержавійки, диски для дрібного і грубого подрібнення продуктів, а також нарізування їх скибочками. Приготувати соки з цитрусових допоможе спеціальна насадка. Потужний електродвигуна становить 1000 Вт. Чаша об'ємом 4,3 л оснащена кришкою, яка захищає від бризок. Продумані та інші засоби безпеки, наприклад, відключення приладу при неправильній збірці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood MultiOne KHH300WH білий
Усі ціни 10 →Kenwood KHH300WH MultiOne | 8 445 грн. |
Kenwood KHH300WH | 8 820 грн. |
Кухонная машина Kenwood KHH300WH MultiOne | 9 121 грн. |
Кухонна машина Kenwood KHH300WH MultiOne | 10 119 грн. |
Kenwood MultiOne KHH300WH | 9 600 грн. |