Тостер Kenwood kMix TCX 751RD
Відео 1Фото 7 |
Kenwood kMix TCX 751RD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood kMix TCX 751RD
Усі ціни 34 →Тостер Kenwood TCX 751 RD | 2 909 грн. |
Тостер Kenwood TCX 751 RD | 2 909 грн. |
Тостер Kenwood KMix TCX751RD | 2 909 грн. |
Тостер Kenwood kMix TCX751RD | 3 183 грн. |
KENWOOD TCX 751 RD | 2 991 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kenwood kMix TCX 751RD
Ціни на Kenwood kMix TCX 751RD |
---|---|---|---|---|
Kenwood kMix TCX 751WH | від 5 958 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenwood kMix TCX 751RD | від 2 820 грн. | 34 пропозиції | ||
Kenwood kMix TCX 751BK | від 4 845 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →