Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x1000 (FK0330310W02)
від 6 372 до 9 777 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 33 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x1000
Сортувати
Kermi Kermi FKO 33 300x1000 | 7 622 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK033 300x1000 (FK0330310W02) | 8 337 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x1000 | 9 331 грн. |
Kermi FKO 33 300x1000 | 6 372 грн. |
Kermi FKO 33 300x1000 (FK0330310W02) FK0330310W02 | 8 292 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x1000 | 7 774 грн. |
Радіатор сталевий Kermi FKO 33 300x1000 бічне підключення (FK0330310W02) F | 9 777 грн. |
Радіатор Kermi FKO 33 300x1000 бічне підключення FK0330310W02 | 8 172 грн. |
Закрити
Рекомендуємо