Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x600 (FK0330606W02)
від 6 870 до 10 036 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 33 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x600
Сортувати
Kermi Kermi FKO 33 600x600 | 8 199 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK033 600x600 (FK0330606W02) | 8 967 грн. |
Kermi FKO 33 600x600 | 6 870 грн. |
Kermi FKO 33 600x600 (FK0330606W02) FK0330606W02 | 8 920 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x600 | 8 364 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо