Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 22 300x1600 (FTV220301601R2K)
від 7 278 до 9 597 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 22 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 22 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 22 300x1600
Сортувати
Kermi Kermi FTV 22 300x1600 | 8 775 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FTV22 300x1600 (FTV220301601R2K) | 9 597 грн. |
Kermi FTV 22 300x1600 | 7 278 грн. |
Kermi FTV 22 300x1600 (FTV220301601R2K) Підключення Ліворуч (під замовленн | 9 546 грн. |
Радіатор сталевий Kermi FTV 22 300x1600 нижнє підключення (FTV220301601R2K | 9 338 грн. |
Радіатор Kermi FTV 22 300x1600 нижнє підключення FTV220301601R2K | 9 408 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FTV22 300x1600 (FTV220301601R2K) | 9 597 грн. |
Kermi FTV 22 300x1600 (FTV220301601R2K) Підключення Праворуч FTV220301601R | 9 546 грн. |
Kermi FTV 22 300x1600 | 9 248 грн. |
Закрити
Рекомендуємо