Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x605 (PLV220500601R2K)
від 8 085 до 8 248 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Line-V 22 38
Характеристики
Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x605 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x605
Сортувати
Сталевий панельний радіатор Kermi PLV22 500x600 (PLV220500601R2K) | 8 248 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Line-V PLV 22 505X605 нижнє підключення ( | 8 248 грн. |
Радіатор Kermi Line PLV 22 500x600 нижнє підключення PLV220500601R2K | 8 085 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi PLV22 500x600 (PLV220500601R2K) | 8 248 грн. |
Закрити
Рекомендуємо