Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1400 (FK0220414W02)
від 6 650 до 9 722 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1400
Сортувати
Kermi Kermi FKO 22 400x1400 | 7 942 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 400x1400 (FK0220414W02) | 8 687 грн. |
Kermi FKO 22 400x1400 | 6 650 грн. |
Kermi FKO 22 400x1400 (FK0220414W02) FK0220414W02 | 8 641 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1400 | 8 101 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо