Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 22 300x1400 (FTV220301401R2K)
від 6 535 до 12 236 грн. Порівняти ціни 30 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 22 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 22 300x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 22 300x1400
Сортувати
Kermi Kermi Therm x2 FTV 22 300x1400 | 8 372 грн. |
Kermi Kermi FTV 22 300x1400 | 7 879 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 300X1400 1430 Вт FTV22030 | 8 470 грн. |
Радиатор отопления Kermi Therm-X2 Profil-V Ftv 22 300X1400 мм 1430 Вт | 8 341 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 300X1400 1430 Вт (FTV220301401R2K) | 8 372 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо