Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1800 (FK0220418W02)
від 8 400 до 12 229 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1800
Сортувати
Kermi Kermi FKO 22 400x1800 | 9 992 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 400x1800 (FK0220418W02) | 10 928 грн. |
Kermi FKO 22 400x1800 | 8 400 грн. |
Kermi FKO 22 400x1800 (FK0220418W02) FK0220418W02 | 10 870 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1800 | 10 191 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо