Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 600x1200 (FK0220612W02)
від 6 750 до 9 877 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 600x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 600x1200
Сортувати
Kermi Kermi FKO 22 600x1200 | 8 070 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 600x1200 (FK0220612W02) | 8 827 грн. |
Стальной радиатор Kermi FKO 22 600x1200 | 9 639 грн. |
Радіатор сталевий Kermi FKO 22 600x1200 бічне підключення (FK0220612W02) F | 8 678 грн. |
Kermi FKO 22 600x1200 | 6 750 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо