Холодильник Kernau KFRC 18161 NF W білий
Kernau KFRC 18161 NF W білий білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFRC 18161 NF W білий
Холодильник Kernau Kfrc 18161 NF W | 18 741 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Kernau KFRC 18161 NF W | 20 924 грн. |
Холодильник Kernau KFRC 18161 NF W | 20 694 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Kernau KFRC 18161 NF W | 20 930 грн. |
Модификації Kernau KFRC 18161 NF W
Ціни на Kernau KFRC 18161 NF W |
---|---|---|---|---|
Kernau KFRC 18161 NF W білий | від 18 741 грн. | 4 пропозиції | ||
Kernau KFRC 18161 NF X нержавіюча сталь | від 20 345 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →