Кухонна мийка Kernau KGS N 6586 1B1D 860x500
Фото 4 |
Kernau KGS N 6586 1B1D 780x460860x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KGS N 6586 1B1D 860x500
Кухонна мийка Kernau Kgs N 6586 1B1D Graphite | 10 168 грн. |
Kernau Kgs N 6586 1B1D Graphite | 9 920 грн. |
Kernau Kgs N 6586 1B1D Graphite | 10 168 грн. |
Kernau Kgs N 6586 1B1D Graphite | 10 416 грн. |
Модификації Kernau KGS N 6586 1B1D
Ціни на Kernau KGS N 6586 1B1D |
---|---|---|---|---|
Kernau KGS N 5078 1B1D 780x460 | від 9 600 грн. | 8 пропозицій | ||
Kernau KGS N 6586 1B1D 860x500 | від 9 920 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →