Кухонна мийка Blanco Zia 45S Compact 524727 680x500
Фото 14 |
Blanco Zia 45S Compact 524727 |
|
10 варіантів кольорів. Матеріал: SILGRANIT PuraDur
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zia 45S Compact 524727 680x500
Усі ціни 79 →Blanco ZIA 45 S Compact антрацит 524721 | 8 570 грн. |
Мийка Blanco ZIA 45 S Compact 524721 | 7 590 грн. |
Blanco ZIA 45 S Compact SILGRANIT | 7 713 грн. |
BLANCO ZIA 45 S Compact SILGRANIT PuraDur® черный (526009) | 6 919 грн. |
Мойка кухонная Blanco - 524721 zia 45 s compact | 8 950 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →