Кухонна мийка Kernau KGS H60 1B 565x500
Фото 4 |
Kernau KGS H60 1B |
|
Гарантія від виробника — 10 років
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KGS H60 1B 565x500
Усі ціни 10 →Kernau Kgs H 60 1B Sand | 7 754 грн. |
Кухонная мойка Kernau KGS H 60 1B SAND | 7 602 грн. |
KERNAU KGS H 60 1B BLACK METALIC | 5 819 грн. |
Kernau KGS H 60 1B BLACK METALIC | 6 090 грн. |
Кухонна мийка Kernau Kgs H 60 1B Grey Metallic | 6 872 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →