Змішувач Franke Kubus 115.0529.202
Фото 4 |
Franke Kubus 115.0529.202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Kubus 115.0529.202
Усі ціни 17 →Змішувач для кухні Franke Kubus нержавіюча сталь 115.0529.202 | 8 148 грн. |
Змішувач для кухні Franke Kubus, одноважільний, поворотний вилив, нерж. ст | 8 148 грн. |
Кухонный смеситель Franke KUBUS с ламинарным потоком воды (115.0529.202) Н | 8 148 грн. |
Змішувач Franke Kubus, нерж. сталь | 7 954 грн. |
Змішувач для кухні Franke Kubus (115.0529.202) 115.0529.202 | 8 798 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →