Кухонна мийка Kernau KSS G604 1.5B1D 980x500
Фото 6 |
Kernau KSS G604 1.5B1D 580x500980x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KSS G604 1.5B1D 980x500
Усі ціни 6 →KERNAU KSS G 604 1,5B1D SMOOTH | 3 319 грн. |
Kernau Kss G 604 1,5B1D Smooth | 3 206 грн. |
KSS g 604 1,5b1d smooth Мойка Kernau | 3 227 грн. |
Мойка кухонная Kernau KSS G 604 1.5B1D SMOOTH | 3 144 грн. |
KERNAU KSS G 604 1,5B1D SMOOTH | 3 374 грн. |
Кухонна мийка Kernau KSS G 604 1,5B1D SMOOTH | 3 924 грн. |
Модификації Kernau KSS G604 1.5B1D
Ціни на Kernau KSS G604 1.5B1D |
---|---|---|---|---|
Kernau KSS G455 1B1D 580x500 | від 3 536 грн. | 1 пропозиція | ||
Kernau KSS G604 1.5B1D 980x500 | від 3 144 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →