Кухонна мийка Blanco Zia XL 6S Compact 523278 780x500
Фото 12 |
Blanco Zia XL 6S Compact 523278 780x5001000x500 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zia XL 6S Compact 523278 780x500
Усі ціни 81 →Blanco ZIA XL 6S COMPACT жасмин 523278 | 10 500 грн. |
Мийка Blanco ZIA XL 6 S Compact 523273 | 8 890 грн. |
Blanco ZIA XL 6 S Compact SILGRANIT | 9 450 грн. |
BLANCO ZIA XL 6S Compact SILGRANIT® PuraDur® кофе (523282) | 8 477 грн. |
Blanco ZIA XL 6 S COMPACT 526019 | 8 466 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Zia XL 6S Compact 523278
Ціни на Blanco Zia XL 6S Compact 523278 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zia XL 6S Compact 523278 780x500 | від 8 381 грн. | 81 пропозиція | ||
Blanco Zia XL 6S 517573 1000x500 | від 10 500 грн. | 56 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →