Похідний ніж Kershaw Tremolo (1390)
![]() |
Kershaw Tremolo |
|
Комплектується змінними бекспейсерами (кільце для темляка, викрутка, відкривачка).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж

Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Купити Kershaw Tremolo
Усі ціни 14 →Ніж Kershaw Tremolo 1390 | 1 670 грн. |
Ніж Kershaw Tremolo (1740.05.32) | 1 670 грн. |
Kershaw Tremolo (1390) | 1 670 грн. |
Ніж Kershaw Tremolo (1390) 1390 | 1 670 грн. | ![]() |
Нож Kershaw Tremolo 1390 | 1 670 грн. | ![]() |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →