Штампований диск KFZ 9208 6,5x16/6x139,7 ET56 DIA92,5
від 3 479 до 6 118 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):92.5 мм Виліт (ET):56 мм |
Модифікації KFZ 9208 1
Характеристики
KFZ 9208 6,5x16/6x139,7 ET56 DIA92,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9208 6,5x16/6x139,7 ET56 DIA92,5
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 9208 Hyundai R16 W6.5 PCD6x139.7 ET56 DIA92.5 (s | 3 645 грн. |
ALST (KFZ) 9208 6.5x16 6x139.7 ET56 DIA92.5 S | 3 483 грн. |
ALST 9208 6,5x16/6x139,7 D92,5 ET56 S | 3 595 грн. |
Диски ALST (KFZ) 9208 Hyundai 6,5x16 6x139,7 ET56 DIA92,5 (silver) | 3 622 грн. |
KFZ 9208 (R16 W6.5 PCD6x139.7 ET56 DIA92.5) silver | 3 479 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі