Візочок Kinder Kraft Nea 2 in 1
Відео 6Фото 33 |
Kinder Kraft Nea 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:11.8 кг
Всі характеристики
Купити Kinder Kraft Nea 2 in 1
Усі ціни 49 →KINDERKRAFT NEA PLATINUM GREY (KSNEA000GRY2000) | 15 792 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 Kinderkraft Nea Midnight Black (KSNEA000BLK200 | 18 890 грн. |
KINDERKRAFT NEA PLATINUM GREY (KSNEA000GRY2000) | 15 713 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Kinderkraft Nea Platinum Grey (KSNEA000GRY2000) | 17 945 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Kinderkraft Nea Midnight Black (KSNEA000BLK2000 | 18 890 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →