Біти / торцеві голівки KING TONY 6411MP
KING TONY 6411MP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 6411MP
Набор ударных шестигранников и переходников King Tony 3/4" H10-H32, в кейс | 2 499 грн. |
Набор головок бита Hex ударных King Tony 3/4" 11шт (6411MP) | 3 109 грн. |
Набір ударних біт King Tony 3/4" 10-32 мм 11 предметів (6411MP) | 3 110 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →