Карта пам'яті Kingston SD Canvas Select Plus 512 ГБ (SDS2/512GB)
Відео 10 |
Kingston SDXC Canvas Select Plus 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston SD Canvas Select Plus 512 ГБ
Усі ціни 22 →Карта памяти Kingston 512GB Sdxc class 10 UHS-I U3 Canvas Select Plus (SDS | 1 815 грн. |
Карта пам'яті Kingston 512GB Sdxc class 10 UHS-I U3 Canvas Select Plus (SD | 1 831 грн. |
SDXC 512gb uhs-i/u3 Class 10 Kingston Canvas Select Plus R100/W85MB/s (sds | 1 610 грн. |
Kingston SDXC 512GB Canvas Select Plus Class 10 UHS-I U3 V30 (SDS2/512GB) | 1 809 грн. |
Карта пам'яті Kingston 512GB SDXC class 10 UHS-I U3 Canvas Select Plus (SD | 1 809 грн. |
ще 17 пропозицій
Чудові дешеві карти пам'яті, які підійдуть для всього! Особисто я використовую їх для фотозйомки та їх вистачає Досить бюджетні, але водночас швидкі карти пам'яті ( реальне читання та запис по 85 мб/с) Їх просто немає Едуард Сундуков: користуюся Kingston SDHC Canvas Select Plus 64Gb кілька місяців |
Тягне фото мкс. якості від моєї дзеркалки та відео в 4к. Швидкість, обсяг Кілька разів випадково заблокував її перемикачем на корпусі. Думав, що зламалася |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston SD Canvas Select Plus
Ціни на Kingston SD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas Select Plus 32 ГБ | від 239 грн. |
Kingston SD Canvas Select Plus 64 ГБ | від 269 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 128 ГБ | від 399 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 256 ГБ | від 599 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 512 ГБ | від 1 502 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →