SSD Kingston NV2 SNV2S/500G 500 ГБ
Відео 5Фото 6 |
Kingston SNV2S/500G |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston NV2 SNV2S/500G 500 ГБ
Усі ціни 57 →Kingston NV2 3D NAND 500GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SNV2S/500G) SNV2S/500 | 1 599 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 500GB Kingston (SNV2S/500G) | 1 914 грн. |
SSD Kingston NV2 SNV2S/500G 500 ГБ | 1 449 грн. |
SSD накопичувач Kingston NV2 500 GB (SNV2S/500G) | 1 589 грн. |
Накопичувач SSD 500GB M.2 NVMe Kingston NV2 M.2 2280 PCIe Gen4.0 x4 (SNV2S | 1 599 грн. |
1 1 0 4 |
Непоганий бюджетний сд Ціна стабільність швидкість за малу плату Поки немає |
Найкращий із бюджетних SSD від іменитих брендів Швидкість за гроші (1500 грн на момент написання відгуку) Поки що нічого Александр Стребко: користуюся Kingston SNV2S/500G менше місяця |
Не дорогий, досить швидкий Ціна, непагана швидкість та стабільгість роботи Цілком ожидано, що він повільніший за більш дорогі моделі і SLC кеш у нього менший Sanger: користуюся Kingston SNV2S/500G менше місяця |
Один із найпопулярніших M.2 SSD останніх років
Kingston NV2 SNV2S/500G є одним із найпопулярніших M.2 SSD початкового рівня, який з однаковою частотою купують для комплектації ігрових ПК початкового рівня, недорогих робочих станцій або домашніх мультимедійних ПК. Успіх накопичувача стоїть на трьох китах – високій оперативній швидкості, серйозній якості виконання та низькій вартості.
Висока паспортна швидкість до 3500 МБ/с
NV2 SNV2S є чи не найдоступнішим твердотільником на ринку, що вміє працювати з інтерфейсом обміну даних PCI-E 4.0. Завдяки цьому виробник зумів збільшити швидкісні показники лінійного та випадкового читання/запису до дуже серйозного рівня (3500 МБ/с та 2100 МБ/с відповідно). При цьому вартість накопичувача буквально на кілька доларів перевищує середній цінник більшості бюджетних SATA3 SSD. Конкуруючі варіанти формату M.2 ємністю 512 ГБ зазвичай коштують дорожче, хоча це часто й виправдано використанням більш серйозного контролера.
Робота над помилками
Щодо якості, то тут теж повний порядок. У другому поколінні NV інженери компанії провели заміну контролера, що управляє, завдяки чому середня температура накопичувача під час інтенсивної роботи вкрай рідко виходить за межі 65 °C. Це рішення дозволило відмовитися від встановлення окремого радіатора, тим самим ще трохи заощадивши. Єдиний мінус, що в одній моделі NV2 виробник може використовувати різні поєднання контролерів і флеш-пам'яті, тому реальні характеристики можуть злегка відрізнятися від моделі до моделі.
Модификації Kingston NV2 SNV2S/500G
Ціни на Kingston NV2 SNV2S/500G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV2 SNV2S/250G 250 ГБ | від 1 099 грн. | 40 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/500G 500 ГБ | від 1 449 грн. | 57 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 ТБ | від 2 350 грн. | 47 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 ТБ | від 4 697 грн. | 50 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 ТБ | від 9 393 грн. | 42 пропозиції |