SSD Kingston DC600M SEDC600M/960G 960 ГБ
Відео 3Фото 5 |
Kingston SEDC600M/960G |
|
Конденсатори захисту від втрати живлення для підвищення продуктивності та захисту даних від несподіваної втрати живлення.
Призначений для змішаних робочих навантажень. Вбудований захист від втрати живлення (PLP).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DC600M SEDC600M/960G 960 ГБ
Усі ціни 32 →SSD накопичувач Kingston DC600M 960GB (SEDC600M/960G) | 4 939 грн. |
Накопичувач SSD 960GB Kingston SSD DC600M 2.5" SATAIII 3D TLC (SEDC600M/96 | 5 500 грн. |
SSD диск Kingston DC600M 2.5" 960GB SATA (SEDC600M/960G) SEDC600M/960G | 5 226 грн. |
Kingston DC600M 960 Gb (SEDC600M/960G) Ua | 5 346 грн. |
Kingston DC600M 960 Gb ( SEDC600M/960G) Ua | 5 196 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DC600M SEDC600M/960G
Ціни на Kingston DC600M SEDC600M/960G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC600M SEDC600M/480G 480 ГБ | від 3 539 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/960G 960 ГБ | від 4 877 грн. | 32 пропозиції | ||
Kingston DC600M SEDC600M/1920G 1.92 ТБ | від 8 726 грн. | 29 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/3840G 3.84 ТБ | від 16 709 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/7680G 7.68 ТБ | від 27 566 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →