Навушники
Sabbat G12 Elite Truth
Відео 17Фото 14 |
Sabbat G12 Elite Truth |
|
Підтримка бездротової зарядки. При вийманні з кейса автоматично підключаються до смартфону.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sabbat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sabbat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sabbat G12 Elite Truth
Беспроводные Bluetooth наушники Sabbat G12 Elite Truth с поддержкой игрово | 2 665 грн. |
Наушники Sabbat G12 Elite Truth Black/Orange | 2 848 грн. |
Бездротові Bluetooth навушники Sabbat G12 Elite Truth з підтримкою ігровог | 2 570 грн. |
Бездротові Bluetooth навушники Sabbat G12 Elite Truth з підтримкою ігровог | 3 264 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →