Ванна Koller Pool Dakota 150x70 см
Фото 7 |
Koller Pool Dakota 150x70 |
|
Додатково може комплектуватися ніжками та сифоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Dakota 150x70 см
Ванна акрилова Koller Pool Dakota 150x70 DAKOTA150X70 | 7 777 грн. |
Ванна акрилова Koller Pool Dakota 150x70 DAKOTA150X70 | 6 600 грн. |
Koller Pool Koller Pool Акрилова ванна Dakota 150x70 - DAKOTA150X70 | 6 599 грн. |
Ванна акрилова Koller Pool Dakota 150x70 DAKOTA150X70 | 7 777 грн. |
Модификації Koller Pool Dakota
Ціни на Koller Pool Dakota |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Dakota 150x70 см | від 6 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Koller Pool Dakota 160x70 см | від 7 205 грн. | 3 пропозиції | ||
Koller Pool Dakota 170x70 см | від 7 199 грн. | 6 пропозицій | ||
Koller Pool Dakota 170x75 см | від 7 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Koller Pool Dakota 170x75 см двомісна | від 9 850 грн. | 4 пропозиції | ||
Koller Pool Dakota 180x80 см двомісна | від 9 839 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →