Ванна Koller Pool Dakota 170x75 см двомісна
Фото 4 |
Koller Pool Dakota Double 170x75 |
|
Антибактеріальне покриття (Microban). Санітарний акриловий лист (LUCITE, Великобританія). Додаткове армування скловолокном. Можливість врізання гідромасажних систем.
Додатково може комплектуватися ніжками та сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Dakota 170x75 см двомісна
Ванна акрилова Koller Pool Dakota Double 170x75 DAKOTAD170X75 | 9 850 грн. |
Акрилова ванна Koller Pool Dakota Double 170x75 DAKOTAD170X75 | 9 850 грн. |
Ванна акрилова Koller Pool Dakota Double 170x75 DAKOTAD170X75 | 9 850 грн. |
Ванна акрилова прямокутна KOLLER POOL Dakota Double 170х75 | 9 850 грн. |
Модификації Koller Pool Dakota
Ціни на Koller Pool Dakota |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Dakota 150x70 см | від 6 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Koller Pool Dakota 160x70 см | від 7 205 грн. | 3 пропозиції | ||
Koller Pool Dakota 170x70 см | від 7 199 грн. | 6 пропозицій | ||
Koller Pool Dakota 170x75 см | від 7 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Koller Pool Dakota 170x75 см двомісна | від 9 850 грн. | 4 пропозиції | ||
Koller Pool Dakota 180x80 см двомісна | від 9 839 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо