Душова кабіна Koller Pool 81x81
Фото 5 |
Koller Pool R80RG 81x8191x91 |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool 81x81
Усі ціни 8 →Душова кабіна Koller Pool Round 80х80 (Профіль - білий, скло - матове) R80 | 20 186 грн. |
Душова кабіна Koller Pool Round 80х80 (Профіль - білий, скло - матове) R80 | 15 362 грн. |
Koller Pool Koller Pool Round R80RG | 20 747 грн. |
Душова кабіна напівкругла KOLLER POOL ROUND дводверна без піддону 80x80x19 | 16 149 грн. |
Koller Pool Koller Pool R80RG Душова кабіна ROUND напівкругла 800x800x1900 | 20 186 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Koller Pool
Ціни на Koller Pool |
---|---|---|---|---|
Koller Pool 81x81 | від 15 362 грн. | 8 пропозицій | ||
Koller Pool 91x91 | від 16 923 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →