Змішувач Koller Pool Twist TW 0400
Koller Pool Twist TW 0400 |
|
Змішувач має хромоване покриття з трьох шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм). Аератор Neoperl (Німеччина) економить до 40% води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Twist TW 0400
Koller Pool Koller Pool Twist змішувач одноважільний для душа 35 мм - TW04 | 1 880 грн. |
Змішувач для душу KOLLER POOL Twist TW0400 | 1 880 грн. |
Змішувач для душу Koller Pool Twist TW0400 | 1 722 грн. |
Кран змішувач для душу Koller Pool Twist TW0400 | 1 725 грн. |
Змішувач одноважільний KOLLER POOL серії TWIN для душу 35 мм TW0400 | 1 880 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →