Душова кабіна Koller Pool NF 102x102
Фото 4 |
Koller Pool NF10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Koller Pool NF10:
- Піддон купується окремо
Модификації Koller Pool NF
Ціни на Koller Pool NF |
---|---|---|---|---|
Koller Pool NF 82x82 | від 4 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Koller Pool NF 92x92 | від 4 392 грн. | 3 пропозиції | ||
Koller Pool NF 102x102 | від 7 105 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →