Душова кабіна Koller Pool 91x91
Фото 5 |
Koller Pool R90RG 81x8191x91 |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool 91x91
Усі ціни 6 →Koller Pool Koller Pool R90RC Душова кабіна ROUND напівкругла 900x900x1900 | 16 923 грн. |
Душова кабіна KOLLER POOL Round R90RG з розсувними дверима Grape | 17 432 грн. |
Koller Pool Koller Pool R90RG Душова кабіна ROUND напівкругла 900x900x1900 | 21 790 грн. |
Душова кабіна KOLLER POOL Round R90RC з розсувними дверима Clear | 21 154 грн. |
Душова кабіна KOLLER POOL Round R90RG з розсувними дверима Grape (R90RG) | 15 432 грн. |
Душова кабіна KOLLER POOL Round R90RC з розсувними дверима Clear (R90RC) | 14 923 грн. |
Модификації Koller Pool
Ціни на Koller Pool |
---|---|---|---|---|
Koller Pool 81x81 | від 14 149 грн. | 8 пропозицій | ||
Koller Pool 91x91 | від 14 923 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →