Змішувач Koller Pool Kvadro Arc KA 0450
Koller Pool Kvadro Arc KA 0450 |
|
Змішувач має хромоване покриття з трьох шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм). Аератор Neoperl (Німеччина) економить до 40% води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Kvadro Arc KA 0450
Усі ціни 7 →Змішувач для душу Koller Pool Kvadro Arc хром KA0450 | 1 999 грн. |
Змішувач для душу одноважільний KOLLER POOL Kvadro Arc хром латунь без душ | 1 999 грн. |
Koller Pool Koller Pool Kvadro Arc змішувач для душа KA0450 | 2 254 грн. |
Змішувач-кран для душу KOLLER POOL Kvadro Arc KA 0450 | 1 999 грн. |
Змішувач для душу Koller Pool Kvadro Arc KA0450 | 2 685 грн. |
Кран змішувач для душу Koller Pool Kvadro Arc KA0450 | 2 692 грн. |
Змішувач для душу Koller Pool Kvadro Arc KA0450 | 1 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →