Душова кабіна Ravak Supernova 80x80
Фото 9 |
Ravak Supernova SKCP4-80 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Supernova 80x80
Усі ціни 23 →Душова кабіна Ravak Supernova SKCP4 80х80 (Профіль - сатин, скло - прозоре | 22 188 грн. |
Ravak Ravak SKCP4-80 195 Белый Pearl (3114O10211) 3114O10211 | 14 749 грн. |
Ravak Ravak Душ. штора SKCP 4-80 195 pearl, проф білий, напівкругла - 3114 | 14 716 грн. |
Душевая кабина RAVAK Supernova SKCP4-80 полукруглая, 800x800 мм h1850, про | 20 265 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova SKCP4-80 Transparent, черный профиль 3114O3 | 29 670 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Supernova SKCP4-80:
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Колір профілю — сатин, білий
- Піддон купується окремо
Модификації Ravak Supernova
Ціни на Ravak Supernova |
---|---|---|---|---|
Ravak Supernova 80x80 | від 12 075 грн. | 23 пропозиції | ||
Ravak Supernova 90x90 | від 12 915 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →