Ванна Kolpa San Betty 170x80 см
Kolpa San Betty 170x80 565925 |
|
Можливість встановлення масажної системи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Betty 170x80 см
Ванна акрилова Kolpa San Betty 170x80 565925 | 19 044 грн. |
Ванна Kolpa San Betty 170X80 (565925) 565920 | 19 111 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Betty 170x80 565925 | 19 044 грн. |
Модификації Kolpa San Betty
Ціни на Kolpa San Betty |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Betty 150x70 см | від 17 165 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 170x75 см | від 17 721 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 170x80 см | від 19 044 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 180x80 см | від 19 984 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 190x90 см центральний злив | від 25 834 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 200x90 см центральний злив | від 30 317 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →