Ванна Kolpa San Betty 150x70 см
Kolpa San Betty 150x70 565505 |
|
Можливість встановлення масажної системи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Betty 150x70 см
Ванна акрилова Kolpa San Betty 150x70 565505 | 14 402 грн. |
Ванна Kolpa San Betty 150X70 (565505) 565500 | 17 226 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Betty 150x70 565505 | 12 531 грн. |
Модификації Kolpa San Betty
Ціни на Kolpa San Betty |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Betty 150x70 см | від 12 531 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 170x75 см | від 12 936 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 170x80 см | від 13 902 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 180x80 см | від 14 588 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 190x90 см центральний злив | від 18 858 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 200x90 см центральний злив | від 21 828 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →