Ванна Kolpa San Betty 170x75 см
Kolpa San Betty 170x75 565352 |
|
Можливість встановлення масажної системи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Betty 170x75 см
Ванна акрилова Kolpa San Betty 170x75 565352 | 14 868 грн. |
Ванна Kolpa San Betty 170X75 (565352) 565350 | 17 783 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Betty 170x75 565352 | 12 936 грн. |
Kolpa San Ванна BETTY 170X75 (565352) (565350) | 17 762 грн. |
Модификації Kolpa San Betty
Ціни на Kolpa San Betty |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Betty 150x70 см | від 12 531 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 170x75 см | від 12 936 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 170x80 см | від 13 902 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 180x80 см | від 14 588 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 190x90 см центральний злив | від 18 858 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Betty 200x90 см центральний злив | від 21 828 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →