Ванна Kolpa San Pandora 170x75 см
Фото 3 |
Kolpa San Pandora 170x75 593119 170x75 см180x85 см |
|
Додаткові купуються: каркас або ніжки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Pandora 170x75 см
Ванна акрилова Kolpa San Pandora 170x75 см 593119 | 20 923 грн. |
Ванна Kolpa San Pandora 170x75 (593119) 593110 | 17 553 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Pandora 170x75 см 593119 | 20 902 грн. |
Модификації Kolpa San Pandora
Ціни на Kolpa San Pandora |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Pandora 170x75 см | від 17 553 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Pandora 180x85 см | від 19 629 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →