Ванна Kolpa San Calando-L 150x85 см
Kolpa San Calando-L 150x85 592983 150x85 см160x90 см |
|
Додаткові купуються: каркас або ніжки, бічна панель. Можливість встановлення гідромасажної системи. Товщина акрилу 5 мм.
Додаткові купуються: каркас або ніжки, бічна панель. Можливість встановлення гідромасажної системи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Calando-L 150x85 см
Ванна акрилова Kolpa San Calando-L 150x85 592980 | 16 440 грн. |
Ванна Kolpa San Calando-L 150x85 (592983) 592980 | 13 793 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Calando-L 150x85 592980 | 16 440 грн. |
Модификації Kolpa San Calando-L
Ціни на Kolpa San Calando-L |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Calando-L 150x85 см | від 13 793 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Calando-L 160x90 см | від 14 939 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо