Електрогенератор Kompak K4000S-DF
Фото 11 |
Kompak K4000S-DF |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kompak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kompak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kompak K4000S-DF
Усі ціни 6 →KOMPAK K4000S-DF двопаливний (газ-бензин) офіційна гарантія | 22 899 грн. |
Комбінований генератор (газ-бензин) KOMPAK K4000S-DF | 22 099 грн. |
KOMPAK K4000S-DF 3000/3300W | 17 999 грн. |
Kompak K4000S-DF — Комбінований генератор (газ-бензин) 3 кВт | 15 225 грн. |
Генератор двох паливний Kompak K4000S-DF 3000/3300W (SN LTDF22050268) | 17 999 грн. |
Двопаливний генератор Kompak K4000S-DF | 19 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →