Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 200x900
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 200x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 200x900
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x900 мм бокове підключе | 6 027 грн. |
Korado Radik Klasik 22 200х900 | 6 461 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x900 мм бокове підключе | 6 027 грн. |
Закрити
Рекомендуємо