Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 200x1600
від 13 917 до 14 343 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 200x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 200x1600
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 200x1600 мм бокове підключ | 14 343 грн. |
Korado Radik Klasik 33 200х1600 | 13 917 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 200x1600 мм бокове підключ | 14 343 грн. |
Закрити
Рекомендуємо