Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 600x1600
від 11 687 до 19 876 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 600x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 600x1600
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 600x1600 мм бокове підключ | 18 539 грн. |
Korado Radik Klasik 33 600x1600 | 11 880 грн. |
Korado Radik Klasik 33 600x1600 | 19 876 грн. |
Радіатор Korado 33К 600x1600 бокове підключення 33060160-50-0010 | 18 795 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 600x1600 мм бокове підключ | 18 539 грн. |
Korado 33-K 600x1600 | 18 539 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33K 600x1600 (33060160-50-0010) | 11 687 грн. |
Закрити
Рекомендуємо