Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 600x1400
від 9 013 до 11 345 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 600x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 600x1400
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 600x1400 (F072206014011300) | 9 013 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 600x1400 | 9 964 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 600x1400 F072206014011300 | 9 175 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 600x1400 | 9 964 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 600x1400 | 11 345 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 600x1400 | 11 241 грн. |
Закрити
Рекомендуємо