Електричний котел Kospel EKCO.L2 8 8 кВт 230 В
Відео 13Фото 4 | 13 924 грн. Купити! Kospel Kospel EKCO.L2-8[8кВт]Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
0 1 2 2 |
Знадобилося створити автономне опалення в моїй майстерні. Вибрав варіант з електричним опаленням, тому що газу поряд немає, а топити твердопаливний котел, коли тобі всього три-чотири години попрацювати треба занадто клопітно. Так, електроенергія це не дешево, але для періодичного використання підходить ідеально. Kospel вибрав тому, що вже добре знайомий із цим польським брендом. Вдома є газовий котел цього виробника, і я їм повністю задоволений. Котел безшумний та безпроблемний, практично не вимагає обслуговування. Ні тобі чистки димоходу та зольника як у твердопаливних котлах, ні головного болю з тиском газу, що мучить господарів газових котлів. Зручний тижневий програматор. Оскільки я знаю, коли завтра прийду працювати, просто виставляю програматор на пуск за годину до мого приходу і заходжу вже в тепле приміщення. Котел оснащений шестиступінчастим регулятором потужності, що дозволяє економно витрачати електроенергію. Регулювання реалізовано на сучасних напівпровідниках, працює надійно та ефективно. Захист від замерзання не дає температурі в майстерні опускатися занадто низько і зберігає контур опалення від розморожування. Оскільки електричний котел, то не довелося возитися з установкою димоходу. Потріскує під час роботи. Схоже на теплове розширення. Спочатку трохи дратувало, але згодом звик. Для ніжної автоматики потрібний стабілізатор напруги, без нього може спонтанно вимикатися. користуюся Kospel EKCO.L2 8 місяць і більше |
У будинок ставили всі види котлів, з електрики взяли коспел (30квт), так як у батьків вже 15 років стоїть і жодних проблем з ним немає. Справляється з роботою на всі 100%, гріє приміщення 250 квадратів, причому в налаштуваннях прогріву я виставляю лише 2 тіни, щоб просто він весь час тримав температуру, інакше він дуже швидко наганяє задану температуру в системі, ну і заощадження всього буде 20 квт , грубо кажуть економіш і денежку ... Чому так роблю т.к. датчик температури в будинку не дуже швидко відчуває перепади температури повітря, а ось в системі вода дуже швидко остигає і відповідно тепла підлога швидко стає прохолодним, а повітря ще тримає температуру і котел не включається відповідно, так що краще його тримати на мінімумі але включеним. в цілому котел відмінно працює, користуюся вже більше 2 років, ніяких зауважень по роботі немає. Немає розширювального бачка, ще 10 років тому він був у самому казані, і це було зручно, зараз треба доставляти, а це вже обв'язки тощо. ... зайві гроші. Котел шумний, а точніше зовнішня кришка, як я її вже і на скотч двосторонній не садив, підкладав всякі папірці, гумки.... на прогріві тарабанить як божевільний... якщо у вас стіна в котельні межує зі спальнею буде жахливо) Одноконтурний, але це швидше не мінус а опція, тепер все або бойлер або газ ... тут вже хто як хоче. При першому запуску або заповітрювання системи він самостійно не може продавити повітря, потрібно шукати що віджати, щоб він пробулькався. Alex: |
злажується враження про те що три нижче написаних відгуки замовні з упором на придбання стабілізатора напруги Скажіть люб'язні скільки ж коштує стабілізатор напруги 3 фазний на 12 кВт впевнений що в два рази дорожче ніж сакм котел параметри заявлені виробником поки не купив |
И в чем отличие состоит ?
Модельний ряд польських електрокотлів Kospel EKCO.L2 складається з безлічі представників потужністю від 4 до 32 кВт. Від цифри корисної потужності залежить, зокрема, площа опалювального приміщення. Так, у випадку з котлом Kospel EKCO.L2 8 мова йде про невеликому будинку чи квартирі площею 60-70 кв. м.
Панель управління
Модель може використовуватися як в якості ключового елемента для побудови опалювальної системи, так і для спільної роботи разом з бойлерами непрямого нагрівання. Результатом такого симбіозу є створення в оселі системи гарячого водопостачання. Регулювання температури теплоносія (в діапазоні від 20 до 85°С) здійснюється шляхом зміни параметрів на вбудованій панелі управління, яка до того ж оснащена тижневим програматором роботи пристрою.
Енергоспоживання
Котел споживає електроенергію виважено і з розумом, в чому йому сприяє 6-ступінчаста система автоматичного регулювання потужності, змінює режим роботи пристрою залежно від коливань температури в приміщенні. Ще однією перевагою Kospel EKCO.L2 8 є можливість підключення до однофазний (230 В) і трифазним (400 В) мереж живлення.
Надійність
Замкнута опалювальна система повинна бути оснащена розширювальним баком, який убезпечить її від надмірного зростання тиску через збільшення загального обсягу нагрітої рідини. Так ось такого бачка в комплекті поставки котла не передбачено. Інших істотних недоліків у моделі немає, тому на тлі її високої надійності, а також простоту в установці і обслуговуванні, Kospel EKCO.L2 8 можна рекомендувати для придбання будь-якого типу приміщень відповідної площі.
Корисно знати. Котли електричного типу є найбільш екологічними, оскільки їх принцип роботи виключає викид продуктів згоряння.
- Ступінь захисту електрообладнання — IP21
Модификації Kospel EKCO.L2 8
Ціни на Kospel EKCO.L2 8 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.L2 4 4 кВт 230 В | від 17 569 грн. | 2 пропозиції | ||
Kospel EKCO.L2 6 6 кВт 230 В | від 21 223 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel EKCO.L2 8 8 кВт 230 В | від 13 924 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel EKCO.L2 12 12 кВт 400 В | від 14 609 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel EKCO.L2 15 15 кВт 400 В | від 16 435 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel EKCO.L2 18 18 кВт 400 В | від 16 435 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel EKCO.L2 21 21 кВт 400 В | від 16 435 грн. | 2 пропозиції | ||
Kospel EKCO.L2 24 24 кВт 400 В | від 19 631 грн. | 1 пропозиція |