Електрогенератор Koto KT 23000LE-T
Фото 5 |
Koto KT 23000LE-T |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koto KT 23000LE-T
Усі ціни 12 →Генератор бензиновый Koto KT 23000LE-T, 17 кВт КОТО 23000LE-T | 193 800 грн. |
Генератор бензиновый Koto КТ 23000LE-T | 193 800 грн. |
Бензиновый генератор Koto 23000LE-T 152743 | 193 800 грн. |
Генератор бензиновий KOTO (Hyundai) KT 23000LE-T 101433-3 | 193 800 грн. |
Бензиновий генератор КОТО КТ 23000LE-T | 193 800 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →