ДБЖ Kraft Energy KRF-1500VA/900W 1500 ВА (42-00003)
Фото 11 | 5 080 грн. Купити! Джерело безперебійного живлення KRF-1500VA/900W(LCD) UPS KraftTriniti-sb.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Kraft Energy KRF-1500VA/900W 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraft Energy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraft Energy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kraft Energy KRF-1500VA/900W
Ціни на Kraft Energy KRF-1500VA/900W |
---|---|---|---|---|
Kraft Energy KRF-600VA/360W 600 ВА | від 1 828 грн. | 2 пропозиції | ||
Kraft Energy KRF-1000VA/600W 1000 ВА | від 2 340 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraft Energy KRF-1200VA/720W 1200 ВА | від 3 880 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraft Energy KRF-1500VA/900W 1500 ВА | від 5 080 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraft Energy KRF-2000VA/1200W 2000 ВА | від 6 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraft Energy KRF-3000VA/1800W 3000 ВА | від 9 712 грн. | 1 пропозиція |