ДБЖ Kraft Energy PSW2000VA/1600W 2000 ВА (42-00063)
Відео 1Фото 4 |
Kraft Energy PSW2000VA/1600W 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraft Energy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraft Energy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraft Energy PSW2000VA/1600W 2000 ВА
Усі ціни 17 →Комплект резервного живлення Kraft PSW2000VA/1600W(LCD)24V UPS + батарея 2 | 17 930 грн. |
Комплект резервного живлення Kraft PSW2000VA/1600W(LCD)24V UPS + гелева ба | 21 726 грн. |
ДБЖ Kraft KRF-PSW2000VA/1600W (LCD) 24V UPS (42-00063) | 8 400 грн. |
Комплект резервного живлення Kraft PSW2000VA/1600W(LCD)24V UPS + гелева ба | 21 726 грн. |
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-PSW2000VA/1600W(LCD)24V UPS 42-0 | 7 431 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kraft Energy PSW2000VA/1600W
Ціни на Kraft Energy PSW2000VA/1600W |
---|---|---|---|---|
Kraft Energy PSW1000VA/800W 1000 ВА | від 5 850 грн. | 22 пропозиції | ||
Kraft Energy PSW1500VA/1200W 1500 ВА | від 7 581 грн. | 17 пропозицій | ||
Kraft Energy PSW2000VA/1600W 2000 ВА | від 6 720 грн. | 17 пропозицій | ||
Kraft Energy PSW3000VA/2400W 3000 ВА | від 14 763 грн. | 17 пропозицій |