ДБЖ Kraft Energy KRF-T3000VA/3KW Ex Pro 3000 ВА (42-00020)
Фото 6 |
Kraft Energy KRF-T3000VA/3KW Ex Pro 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraft Energy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraft Energy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraft Energy KRF-T3000VA/3KW Ex Pro 3000 ВА
Джерело безперебійного живлення KRF-T3000VA/3KW(LCD)Ex Pro Online UPS Kraf | 14 400 грн. |
ДБЖ Kraft KRF-T3000VA/3KW (LCD) Ex Pro Online UPS (42-00020) | 14 400 грн. |
Джерело безперебійного живлення KRF-T3000VA/3KW(LCD)Ex Pro Online UPS Kraf | 14 400 грн. |
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-T3000VA/3KW(LCD)Ex Pro Online UP | 14 364 грн. |
Джерело безперебійного живлення KRF-T3000VA-3KW(LCD) | 14 400 грн. |
Модификації Kraft Energy KRF-T3000VA/3KW Ex Pro
Ціни на Kraft Energy KRF-T3000VA/3KW Ex Pro |
---|---|---|---|---|
Kraft Energy KRF-T1000VA/1KW Ex Pro 1000 ВА | від 8 379 грн. | 5 пропозицій | ||
Kraft Energy KRF-T2000VA/2KW Ex Pro 2000 ВА | від 12 608 грн. | 5 пропозицій | ||
Kraft Energy KRF-T3000VA/3KW Ex Pro 3000 ВА | від 14 364 грн. | 5 пропозицій | ||
Kraft Energy KRF-T6000VA/6KW Ex Pro 6000 ВА | від 25 935 грн. | 5 пропозицій | ||
Kraft Energy KRF-T10KVA/10KW Ex Pro 10000 ВА | від 28 728 грн. | 4 пропозиції |