Болгарка Kraissmann 1251 AWS 20UL
Відео 1Фото 6 |
Kraissmann 1251 AWS 20UL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 1251 AWS 20UL
Усі ціни 11 →Болгарка акумуляторна Kraissmann 1251 AWS 20UL (без АКБ і ЗП) 113222 | 1 665 грн. |
Болгарка акумуляторна Kraissmann 1251 AWS 20UL (20В, без АКБ та зарядного) | 2 138 грн. |
Акумуляторна болгарка kraissmann 1251 aws 20UL (без акумуляторов ТА зарядк | 2 075 грн. |
Акумуляторна болгарка kraissmann 1251 aws 20UL (АККУМУЛЯТОР 4000 МАЧ И ЗАР | 4 275 грн. |
Акумуляторна болгарка KRAISSMANN 1251 AWS 20UL (АКБ 4000 мА·год і зарядний | 3 675 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →